Головна > Документи > Засідання Комітету

Повідомлення

Перейти до розділу
03 серпня 10:37
Пресконференція Голови Комітету Верховної ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галини Третьякової докладніше
09 липня 09:12
Онлайн трансляція засідання Комітету 09 липня 2020 року об 11:30 год. докладніше
02 липня 16:22
06 липня 2020 року відбудеться круглий стіл на тему: «Захист прав людей похилого віку» у режимі відеоконференції докладніше
30 липня 11:58
Забезпечення кожного українця на рівні реального прожиткового мінімуму – один з ключових результатів розбудови заможної України докладніше
28 липня 09:34
За 10 років існування другого рівня пенсійної реформи пенсія могла б бути більшою в середньому на 17% докладніше
17 липня 13:07
Комітет соціальної політики та захисту прав ветеранів увійшов до трійки лідерів за кількістю опрацьованих законопроектів та за кількістю звернень громадян докладніше
16 липня 15:04
Комітет провів чергове засідання в стінах Парламенту докладніше
15 липня 14:03
Комітет та Міністерство у справах ветеранів напрацювали питання співпраці найближчого часу докладніше
13 липня 17:31
Держава вдосконалює умови реалізації законодавства про зайнятість населення в умовах карантину докладніше
10 липня 10:54
Комітет Верховної Ради України провів планове засідання докладніше
09 липня 16:51
Україна звітує про черговий етап переговорів тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на сході країни докладніше
09 березня 2020, 10:21

11 березня 2020 р. відбулося засідання Комітету за адресою: вул. Грушевського 18/2, кімн. 12

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів

(вул.Грушевського 18/2, кімн. 12,   о 16 год. 00 хв.)

 

06 березня 2020 року

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Підготовка до першого читання:

Проект закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про прожитковий мінімум" щодо затвердження прожиткових мінімумів на рівні фактичного розміру (р.№ 1175, н.д. Тимошенко Ю. та інші)

Проект закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про прожитковий мінімум" (р.№ 1175-1, н.д. Папієв М.)

Проект закону про внесення змін Закону України "Про прожитковий мінімум" щодо встановлення прожиткового мінімуму на рівень, не нижчий рівня фактичного прожиткового мінімуму (р.№ 1175-2, н.д. Королевська Н., Солод Ю.)

Проект закону про внесення змін до Закону України "Про прожитковий мінімум" (р.№ 1175-3, н.д. Третьякова Г. та інші)

Проект Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання питань формування прожиткового мінімуму (н.д. Третьякова Г. та інші народні депутати України – члени Комітету)

Попередній розгляд законопроектів:

Щодо доцільності включення до порядку денного сесії проекту Закону про внесення змін до Закону України «Про зайнятість населення» щодо працевлаштування молоді (р. № 2406 доопр., н.д. Рабінович В.)

Щодо доцільності включення до порядку денного сесії проекту Закону про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення належних соціальних гарантій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на виконання рішення Конституційного Суду України (р. № 1117, н.д. Королевська Н. та інші)

Щодо доцільності включення до порядку денного сесії проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (щодо відновлення справедливих соціальних гарантій громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) (р.№ 2827, н.д. Кулініч О., Бабенко М. та інші)

Щодо доцільності включення до порядку денного сесії проекту Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо відновлення справедливих соціальних гарантій громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) (р.№ 2827-1, н.д. Королевська Н. та інші)

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Проект Закону про тимчасові заходи забезпечення платоспроможності підприємств, які провадили господарську діяльність на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях (р. № 2374, н.д. Ткаченко М., Яковлєва Н. та інші)

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо гармонізації оподаткування інструментів фінансового сектору в частині стимулювання фізичних осіб до довгострокових заощаджень (р.№ 2399, н.д. Третьякова Г. та інші)

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (щодо забезпечення принципу рівноправності застрахованих осіб) (р.№ 2440, н.д. Діденко Ю. та інші)

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо неконституційності оподаткування пенсій (р.№ 2441, н.д. Діденко Ю. та інші)

Проект закону про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо умов розгляду звернень (р.№ 2480, н.д. Третьякова Г. та інші)

Проект закону про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо приведення його норм у відповідність до рішення Конституційного  Суду  України  від  11  жовтня  2018 року № 8-р/2018 (р.№ 2480-1, н.д. Королевська Н. та інші)

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування операції із ввезення на митну територію України транспортних засобів для інвалідів (р.№ 2497, н.д. Дубінський О.)

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України та інших законодавчих актів щодо ввезення на митну територію України транспортних засобів для інвалідів (р.№ 2499, н.д. Дубінський О.)

ІІ. Інші питання

Про погодження призначення на посаду заступника керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів

Про погодження призначення на посаду головного консультанта секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів