22 листопада 2019, 11:43

УВАГА! Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів повідомляє про проведення 27 листопада 2019 року установчого засідання Громадської ради при Комітеті

 Засідання відбудеться 27 листопада 2019 року об 11:00 год за адресою: вул. Банкова, 6-8, 2 поверх, кінозал.
Запрошуємо громадські організації, які подали заявки на включення до складу Громадської ради прибути на вказане засідання (список представників додається).

 

№№

п/п

Прізвище, ім’я,

по-батькові

Організація

1.                  

Антропов

Юрій Володимирович

ГО Всеукраїнська організація осіб з інвалідністю Гармонія

2.                  

Баранова

Яна Вікторівна

ГО Союз Золотий Вік

3.                  

Біленький

Сергій Леонідович

Всеукраїнське об'єднання обласних організацій роботодавців підприємств металургійного комплексу «Федерація металургів України".

4.                  

Більчич

Владислав Миколайович

ГО «Всеукраїнська організація інвалідів «Українське товариство сліпих" (УТОС), Київ.

5.                  

Бутко

Максим Валерійович

 

ГО Національний рух Перший Спалах

6.                  

ВАСИЛЬОВА

Зоя Миколаївна

ГО Всеукраїнська асоціація кадровиків

7.                  

Владичанський

Анатолій Анатолійович

Громадська організація «БУСЕЛ», м. Київ

8.                  

Вознюк

Олександр Григорович

 

ВГО Інвалідів Правозахисна спілка інвалідів

9.                  

Воскобойник

Василь Володимирович

Всеукраїнська асоціація компаній з міжнародного працевлаштування

10.              

Габ

Олексій Георгійович

Українська профспілка працівників транспорту та докорів, Одеса.

11.              

Гайдак

Віктор Васильович

 

ІНІЦІАТИВНА ГРУПА з представлення інтересів та захист Конституційних прав людини і громадянина, членів територіальних громад сіл, селищ та міст України, які брали безпосередню участь у ліквідації Чорнобильської катастрофи...

12.              

Горовенко

Сергій Анатолійович

БО «Стабілізейшен суппорт сервісез»

13.              

Гоцик

Ігор Андрійович

Європейська бізнес Асоціація

14.              

Греков

Микола Олександрович

ГО Громадський рух учасників окупованих територій Нова нація

15.              

Губський

Владислав Миколайович

ГО Адвокатська фірма Агент

16.              

Дем’яненко

Заріна Володимирівна

Представництво американської торгівельної Палати в Україні

17.              

Дзундза Ростислав Мирославович

Бюро соціальних та політичних розробок, Київ

18.              

Дудар

Євген Анатолійович

ГО Спілка учасників бойових дій, пенсіонерів і ветеранів Збройних сил України, інших збройних формувань та правоохоронних органів Західного регіону України

19.              

Згода

Марина Олександрівна

ГО «Асоціація професійної та інноваційної освіти", Київ

20.              

Зозуля

Віктор Миколайович

ГО «Спілка човнярів Київщини",

Київ

21.              

Зозуля

Ігор Юрійович

ГО «Національна асоціація   захисту прав громадян"

22.              

Зюзіна

Ольга Іванівна

ГО Інститут політичних та соціально-економічних досліджень

23.              

Кабанченко Григорій Володимирович

Всеукраїнський Конгрес профспілок

24.              

Калошин

Олексій Олександрович

Професійна спілка працівників галузі інформаційного забезпечення.

25.              

Козленко

Олександр Іванович

Профспілка атестованих працівників органів внутрішніх справ України

26.              

Колишко

Родіон Анатолійович

Конфедерація роботодавців України, Київ

 

27.              

Кравченко

Раїса Іванівна

ВГО «Коаліція захисту прав осіб з інвалідністю в наслідок інтелектуальних порушень»

28.              

Кравченко

Сергій Сергійович

ВГО «СИЛА КРАЇНИ»

29.              

Краснов Станіслав Олександрович

ГО «Добровольчий рух ОУН»

30.              

Кунах

Георгій Євгенович

ГО «Київська міська спілка ветеранів АТО" Київ.

31.              

Латиш

Вадим Анатолійович

Недержавний засіб масової інформації «Работник Моря", Одеса.

32.              

Мазурчук

Галина Павлівна

ГО «Всеукраїнська асоціація ветеранів ДПС України", Київ.

33.              

Маматов Олександр Леонідович

Всеукраїнська організація інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій, м. Київ.

34.              

Марінкевич

Вадим В’ячеславович

ГО «Розумна сила»

35.              

Матвійчук

Дмитро Лаврентійович

ТОВ «Редакція журналу Охорона праці»

36.              

Мельник

Максим Олександрович

БО «Український єврейський благодійний фонд «Мілі», м. Київ

37.              

Мельник М.А.

ГО «Аналітична група Левіафан»

38.              

Миколюк

Назар Миронович

«Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоуправління Асоціація міст України»

39.              

Назаренко

Василь Васильович

ГО «Всеукраїнська організація Союз осіб з інвалідністю України»

40.              

Назаренко Вікторія Миколаївна

Громадська спілка ВГО «Національна асамблея людей з інвалідністю України»

41.              

Новицька

Євгенія Іванівна

Комунальна установа «Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів Джерело нації Коростенської міської ради»

42.              

ОдінцОва

Анастасія Валеріївна

БО «Благодійний Фонд Право на Захист»

43.              

Осипенко

Андрій Олександрович

ГО «Нові горизонти»

44.              

Панасенко

Олег Олександрович

Вільна профспілка медичних працівників України,  Київ.

45.              

Панченко

Олег  Анатолійович

ГО «Всеукраїнська професійна психіатрична ліга»

46.              

Петриченко

Петро Миколайович

ГО «Громадська Палата України", м. Київ.

47.              

Петровський

Володимир Борисович

ГО «Всеукраїнська громадська організація Всеукраїнський парламент працездатних інвалідів»

48.              

Поламарчук

Надія Степанівна

ГО «Донецька обласна організація Всеукраїнської організації Союз осіб з інвалідністю України»

49.              

Поляков Анатолій

Первинна профспілкова організація Державного підприємства «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод імені О.М.Макарова»

50.              

Прокопенко

Петро Андрійович

Громадська спілка «Міжнародне неурядове об’єднання інвалідів ВЕТЕРАНИ ЧОРНОБИЛЯ ЗА МИР ТА ЗЛАГОДУ»

51.              

Пунько

Володимир Павлович

Громадська Рада мінеральних ресурсів товариства «Знання»

52.              

РубцовА

Вікторія Миколаївна

ГО «Європейські цінності для

України»

53.              

Савва

Дмитро Ігорович

ВО «Платформа Громадських Ініціатив»

54.              

Савчук

Анатолій Миколайович

ГО «Всеукраїнська організація Союз осіб з інвалідністю України, Хмельницьке обласне товариство»

55.              

Сачук

Юлія Миколаївна

ГО «Боротьба за права»

56.              

Святюк

Олена Василівна

БО «100 відсотків життя»

57.              

Сидоренко

Павло Володимирович

ГС «Ініціативна група постраждалих/поранених на Майдані»

58.              

Сімутін

Ян Володимирович

Інститут держави і права ім. В.М.Корецького НАН України

59.              

Скакун

Людмила Петрівна

ГО «Всеукраїнське об’єднання малого та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ»

60.              

Слюсаревський

Максим Володимирович

Федерація морських професійних спілок України

61.              

Тимошенко

Веніамін В’ячеславович

Об’єднання незалежних профспілок авіаперевізників

62.              

Ткаченко

Людмила Михайлівна

БФ «Шлях до свободи»

63.          

Ткаченко

Олександр Володимирович

ВГО «Спілка учасників та ветеранів ядерних випробувань і військових навчань з використання ядерної зброї»

 

64.              

Тулей

Петро Петрович

Конфедерація вільних профспілок України

65.              

Фарфанюк

Мирослав Андрійович

ГО «НАПАЛМ»

66.              

Хмільовський

Віктор Мечиславович

ГО «Спілка орендарів і підприємців»

67.              

Хрущенко Михайло Михайлович

Київська обласна організація всеукраїнської ГО інвалідів «Союз Чорнобиль України»

68.              

Чепчина

Ірина Іванівна

Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Українське товариство глухих»

69.              

Чорна

Ілона В’ячеславівна

Громадська спілка «Спілка учасників спеціального автодорожнього руху»

70.              

Швиденко

Анна Володимирівна

ГО «Рада ветеранів АТО Дніпровського району міста Києва»

71.              

Шевкун

Тетяна Василівна

Національна Асоціація Недержаних пенсійних фондів України та Адміністраторів недержавних пенсійних фондів

72.              

Шмаков

Віктор Вікторович

Організація ветеранів України

73.              

Яценко

Сергій Петрович

ГО «Спільна позиція»