25 квітня 11:03
25 квітня 2019 року о 14.00 год. Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення проводитиме зустріч з метою обговорення проблемних питань діяльності Фонду соціального страхування України та напрацювання шляхів їх розв’язання докладніше
24 квітня 17:38
3 травня 2019 року о 10 год. Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення проводитиме засідання Консультативної ради при Комітеті на тему: «Соціальний захист ветеранів війни». докладніше
23 квітня 18:07
23 квітня 2019 року народні депутати України – члени Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення провели робочу нараду з метою обговорення проблемних питань перерахунку вже призначених пенсій відповідно до Закону України «Про державну службу» та пошуку шляхів їх вирішення докладніше
23 квітня 11:22
22 квітня 2019 року в Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення відбулася робоча нарада щодо стану виконання рішення Конституційного Суду України від 17 липня 2018 року № 6-р/2018 у справі № 1-11/2018(3830/15) з відновлення пільг учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які працювали у зоні відчуження та особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи в частині їх соціального захисту докладніше
19 квітня 15:31
16 травня 2019 року Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення проводить засідання круглого столу на тему: «Стан функціонування Пенсійного фонду України» докладніше
19 квітня 15:29
23 квітня 2019 року о 15 год. у Міністерстві соціальної політики України відбудеться робоча нарада з метою обговорення проблемних питань перерахунку вже призначених пенсій відповідно до Закону України «Про державну службу» та пошуку шляхів їх вирішення докладніше
17 квітня 11:28
15 квітня 2019 року в Комітеті з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення проведено робочу нараду щодо стану надання субсидії у грошовій формі. докладніше
17 квітня 11:25
22 квітня 2019 року Комітетом Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення заплановано проведення робочої наради щодо стану виконання рішення Конституційного Суду України з відновлення пільг учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які працювали у зоні відчуження та особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи в частині їх соціального захисту докладніше
05 вересня 2018, 17:46

Порядок денний засідання Комітету 05 вересня 2018 року

 

Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення

(вул.  Банкова, 6-8,  к. 525, 14 год. 30 хв.)

 

05  вересня  2018 року

 

1.       Про практику застосування Закону України «Про зовнішню трудову міграцію»

 

2.       Про результати робочої поїздки народних депутатів України – членів Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення до Херсонської, Миколаївської та Одеської областей

 

3.       Про проведення спільного виїзного засідання Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму та Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення у м. Одеса на базі ДП «Український дитячий центр «Молода гвардія»

 

4.       Про результати роботи робочої групи щодо вивчення ситуації, яка виникла у ДП «Клінічний санаторій «Лермонтовський»

 

5.       Про затвердження складу та положення про Соціальну консультативну раду при Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення

 

6.       Про результати роботи робочої групи щодо опрацювання ситуації, що виникла у зв’язку із загрозою реорганізації/ліквідації музичних шкіл № 2 та № 3 в м. Біла Церква

 

7.       Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення оздоровчими заходами та встановлення ставки єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування залежно від розміру бази нарахування (р.№ 8322, н.д. Єфремова І., Кремінь Т. та ін.) (Комітет головний)

 

8.            Проект Закону України про внесення змін до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» щодо пенсійного забезпечення осіб, які працюють у зоні відчуження і зоні безумовного (обов'язкового) відселення (р.№ 8377, н.д. Дзюблик П., Кривенко В. та ін. (Комітет головний)

 

-                проект Закону України про внесення змін до пункту 2 Розділу ХV «Прикінцеві положення» Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» щодо витрат на виплату і доставку пільгових пенсій (р.№ 8377-1, доопр., н.д. Королевська Н., Дроздик О., Драюк С. та ін.) (Комітет головний)

 

9.            Проект Закону України про внесення змін до «Прикінцевих та перехідних положень» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» (р.№ 8614, н.д. Немировський А., Співаковський О. та ін.) (Комітет  головний)

 

10.        Проект Постанови Верховної Ради України про забезпечення відшкодування пенсіонерам втрат у зв’язку із затримкою виплати пенсій (р.№ 9007, н.д. Каплін С.) (Комітет головний)

 

11.        Проект Закону про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо обмеження максимальної заробітної плати) (р.№ 7204, н.д. Підберезняк В.) (Комітет головний)

 

12.        Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України «Про прожитковий мінімум» (р.№ 7120, н.д. Папієв М.) (Комітет головний)

 

13.        Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України «Про прожитковий мінімум» (р.№ 7121, н.д. Папієв М.) (Комітет головний)

 

14.        Проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо добровільної участі у системі державного пенсійного забезпечення) (р.№ 7157, н.д. Мураєв Є.) (Комітет головний)

 

15.        Проект Закону України про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування державних пенсійних облігацій) (р.№ 7158, н.д. Мураєв Є.)

 

16.        Проект Закону України про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо компенсації дефіциту коштів Пенсійного фонду України) (р.№ 7159, н.д. Мураєв Є.)

 

17.        Проект Закону про внесення змін до статті 1071 Цивільного кодексу України (щодо списання коштів з рахунка померлого потерпілого від нещасного випадку на виробництві) (р.№ 3577, н.д. Папієв М.)

 

18.        Проект Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо приведення їх у відповідність із Законом України "Про державну допомогу суб'єктам господарювання" (р.№ 8191, Кабінет Міністрів України)

 

19.        Проект Закону України про внесення зміни до статті 104 Кодексу цивільного захисту України щодо спеціальних звань осіб молодшого начальницького складу служби цивільного захисту (р.№ 8463, Кабінет Міністрів України)

 

20.        Проект Закону України про внесення змін до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» щодо перерахунку та виплати підвищених пенсій окремим категоріям громадян (р.№ 8613, н.д. Немировський А., Співаковський О. та ін.)

 

21.        Проект Постанови Верховної Ради України про створення депутатської робочої групи з питань вивчення причин, які призвели до затримки виплати пенсій за липень 2018 року та формування кадрових висновків, що матимуть наслідком звільнення керівників профільних центральних органів виконавчої влади (р.№ 9005, н.д. Каплін С.)

 

22.        Проект Закону про правовий статус і соціальні гарантії осіб, які незаконно позбавлені волі, заручники, або засуджені на тимчасово окупованих територіях України та за її межами (р.№ 8205, н.д. Шухевич Ю.-Б., Геращенко І.В. та ін.)

 

23.            Проект Постанови про визнання роботи Міністерства соціальної політики України незадовільною та звільнення із займаної посади Міністра соціальної політики України Реви А.О. (р.№ 8451, н.д. Рябчин О., Каплін С., Веселова Н. та ін.) (Комітет головний)

 

24.            Проект Постанови про звільнення Реви А.О. з посади Міністра соціальної політики України (р.№ 6345, н.д. Павленко Ю.) (Комітет головний)

 

25.            Різне.