18 березня 10:35
10 квітня 2019 року Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення проводить слухання у Комітеті на тему: «Проблеми формування заробітної плати у бюджетній сфері та на державних підприємствах» докладніше
18 березня 10:34
Представники секретаріату Комітету взяли участь в засіданні «круглого столу» з обговорення питання щодо продовольчої безпеки України докладніше
14 березня 16:53
18 березня 2019 року Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення проводитиме робочу нараду на тему: «Стан, проблеми та перспективи розвитку національного ринку праці та зайнятості. Трудова міграція». докладніше
12 березня 17:40
Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення повідомляє, що засідання Комітету, заплановане на 13 березня 2019 року, переноситься. докладніше
12 березня 17:00
Міжнародна організація праці відкрила Проект, спрямований на розв’язання проблеми заборгованості з виплати заробітної плати, встановлення мінімальної зарплати та рівного винагородження докладніше
12 березня 10:42
Секретар Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Наталія Веселова провела особистий прийом громадян докладніше
06 березня 10:52
Представники секретаріату Комітету взяли участь у тренінгу на тему: «Протидія дискримінації вразливих груп» докладніше
28 лютого 14:39
27 лютого 2019 року Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення за сприяння Міжнародної організації праці провів засідання тристороннього «круглого столу» на тему: «Загальнообов’язкове пенсійне страхування другого рівня» докладніше
02 вересня 2015, 14:46

Протокол засідання № 23 від 15.07.2015 року

В Е Р Х О В Н А    Р А Д А    У К Р А Ї Н И

 

Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення

 

 

ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ № 23

 

«15» липня 2015 року

вул.Банкова, 6-8,

                                                                                              кімн.525, 14 год. 30 хв.

 

 

 

Головує:  Голова Комітету Денісова Л.Л.

 

Присутні: народні депутати України - члени Комітету: Каплін С.М., Драюк С.Є., Дроздик О.В., Веселова Н.В., Королевська Н.Ю., Куніцин С.В.

 

Присутні запрошені:

 

Андрієць

Олена Юріївна

- начальник юридичного управління Державної служби зайнятості (Центральний апарат)

 

Баженков

Євген Володимирович

 

- директор виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України

Батурський

Денис Олександрович

- начальник юридичного управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

 

Беліневич

Павло Вадимович

- радник директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України

 

Верба

Андрій Сергійович

- старший прокурор відділу правового аналізу Управління правового забезпечення Генеральної прокуратури України

 

Вишняк

Андрій Володимирович

- заступник Голови Державної служби зайнятості (Центральний апарат)

 

Гайдук

Тетяна Григорівна

- заступник директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

 

Галамага

Володимир Миколайович

- начальник відділу Департаменту видатків бюджетів органів влади Міністерства фінансів України

 

Данілов

Ігор Олександрович

- начальник відділу Державної фіскальної служби України

 

Зацерковний

Максим Миколайович

- заступник директора Департаменту соціального страхування та партнерства Міністерства соціальної політики України

 

Іванкевич

Віктор Вікторович

- заступник Міністра соціальної політики України – керівник апарату

 

Коваленко

Євген Володимирович

- перший заступник начальника Головного оперативного управління Державної фіскальної служби України

 

Кузовой

Юрій Віталійович

- директор департаменту соціальної політики  Федерації роботодавців України

 

Мазур

Світлана Борисівна

- головний спеціаліст Департаменту розвитку бізнес-клімату Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

 

Максименко

Олександр Анатолійович

- Голова Донецької обласної громадської організації «Спілка шахтарів-інвалідів, потерпілих на підприємствах та козацтва»

 

Машкін

Владислав Геннадійович

- заступник Голови правління Пенсійного фонду України

 

Мущинін

Віталій Вадимович

- заступник Міністра соціальної політики України

 

Нагорна

Тамара Абдухамідовна

- в.о. директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

 

Сливкін

Петро Іванович

 - заступник директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України

 

Солових

Наталія Григорівна

- начальник відділу Департаменту фінансів охорони здоров’я та соціальних програм Міністерства фінансів України

 

Українець

Сергій Якович

- заступник Голови Федерації професійних спілок України

 

Фреюк

Артем Тарасович

- начальник юридичного управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України

 

Хомуцький

Андрій Вікторович

- головний економіст-фінансист Департаменту податкової та митної політики Міністерства фінансів України

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ: 

1. Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування" щодо забезпечення діяльності фондів соціального страхування у період реорганізації (р.№ 2775, Кабінет Міністрів України) (друге читання) (Комітет головний)

2. Проект Закону про внесення змін до статті 47 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо поновлення прав на пенсійне забезпечення інвалідів ІІІ групи) (р.№ 2715, н.д. С.Лабазюк та ін.) (Комітет головний)

3. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення гарантій для молоді, інвалідів та інших малозахищених верств населення (р.№ 1384, н.д. А.Яценко) (Комітет головний)

4. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відміни посилення фіскального та адміністративного тиску на доходи фізичних осіб (р.№ 1877, н.д.О.Продан та ін..) (Комітет головний)

5. Проект Постанови про перегляд Кабінетом Міністрів України набору продуктів харчування, набору непродовольчих товарів та наборів послуг для основних соціальних і демографічних груп населення (щодо перегляду вмісту споживчого кошика) (р.№ 2438, н.д. Т.Кремінь та ін.) (Комітет головний)

6. Проект Закону про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною" (щодо нагороджених грамотами Верховної Ради України) (р.№ 1191, н.д. Ю.Бублик та ін.) (Комітет головний)

7. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо скасування податкової міліції (р.№ 2681, н.д. І.Насалик)

8. Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ліквідації податкової міліції (р.№ 2681-1, н.д.А.Журжій)

9. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за порушення встановлених законом гарантій працівникам, призваним на військову службу (р.№ 2035а, н.д. О.Дроздик та ін.) (доопрацьований) (Комітет головний)

10. Проект Закону про внесення змін до Кодексу законів про працю України в частині захисту прав працівників щодо безпідставного звільнення (р.№ 2221, н.д. І.Шурма, Д.Шпенов) (Комітет головний)

11. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення соціальної справедливості в пенсійному забезпеченні незахищених верств населення (р.№ 2780, н.д. М.Кучер та ін.) (Комітет головний)

12. Проект Закону про внесення змін до Розділу ІІІ Прикінцевих положень Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення" (щодо соціального захисту та пенсійного забезпечення працюючих журналістів) (р.№ 2761, н.д. О.Вілкул) (Комітет головний)

13. Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (щодо термінів сплати) (р.№ 2598, н.д. Т.Козак) (Комітет головний)

14. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення своєчасної виплати заробітної плати (р.№ 2533, н.д. С.Березкін) (Комітет головний)

15. Проект Постанови про розмір прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати у 2015 році (р.№ 1304, н.д. В.Бандуров, І.Єремеєв та ін.) (доопрацьований) (Комітет головний)

16. Проект Закону про внесення зміни до статті 5 Закону України "Про індексацію грошових доходів населення" щодо проведення індексації (р.№ 2989, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод) (Комітет головний)

17. Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування суми пенсій або довічного грошового утримання, отримуваних з Пенсійного фонду чи бюджету) (р.№ 2024, н.д. В.Гуляєв)

18. Звіт про підсумки роботи Комітету за період роботи другої сесії Верховної Ради України восьмого скликання

19. План роботи Комітету на третю сесію Верховної Ради України восьмого скликання

20. Пропозиції Комітету до проекту порядку денного третьої сесії Верховної Ради України восьмого скликання

21. Про розгляд кандидатури Рябцевої Н.В. на посаду головного консультанта секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення

 

 

Під час обговорення порядку денного засідання  Голова Комітету Денісова Л.Л. запропонувала:

 

- ВКЛЮЧИТИ до порядку денного:

питання № 22: - проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання батькам-вихователям додаткових соціальних гарантій (р.№ 2975, поданий Кабінетом Міністрів України) (Комітет головний).

 

Порядок денний прийнято одноголосно.

 

 

Десяте питання: проект Закону про внесення змін до Кодексу законів про працю України в частині захисту прав працівників щодо безпідставного звільнення (р.№ 2221, н.д. І.Шурма, Д.Шпенов) (Комітет головний)

Слухали: доповідь народного депутата України Шурми І.М.

Присутні: народні депутати України - члени Комітету: Драюк С.Є., Дроздик О.В., Веселова Н.В., Куніцин С.В.

Відсутні: народні депутати України - члени Комітету Каплін С.М., Королевська Н.Ю.

В обговоренні взяли участь: Іванкевич В.В., Українець С.Я., Дроздик О.В.

Вирішили: рекомендувати Верховній Раді України прийняти законопроект за основу  (рішення додається).

   Прийнято одноголосно.

 

 

Перше питання: проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування" щодо забезпечення діяльності фондів соціального страхування у період реорганізації (р.№ 2775, Кабінет Міністрів України) (друге читання) (Комітет головний)

Слухали: доповідь Голови Комітету Денісової Л.Л.

Присутні: народні депутати України - члени Комітету: Каплін С.М., Драюк С.Є., Дроздик О.В., Веселова Н.В., Куніцин С.В.

Відсутні: народні депутати України - члени Комітету Королевська Н.Ю.

В обговоренні взяли участь: Баженков Є.В., Каплін С.М., Іванкевич В.В., Максименко О.А., Українець С.Я.

Вирішили: погодитись з текстом порівняльної таблиці та рекомендувати Верховній Раді України прийняти законопроект у другому читанні та в цілому  (рішення додається).

   Прийнято одноголосно.

 

 

Друге питання: проект Закону про внесення змін до статті 47 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо поновлення прав на пенсійне забезпечення інвалідів ІІІ групи) (р.№ 2715, н.д. С.Лабазюк та ін.) (Комітет головний)

Слухали: інформацію Голови Комітету Денісової Л.Л.

Присутні: народні депутати України - члени Комітету: Каплін С.М., Драюк С.Є., Дроздик О.В., Веселова Н.В., Куніцин С.В.

Відсутні: народні депутати України - члени Комітету Королевська Н.Ю.

В обговоренні взяли участь: Драюк С.Є.

Вирішили: рекомендувати Верховній Раді України законопроект повернути суб’єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання (рішення додається).

   Прийнято одноголосно.

 

 

П’яте питання: проект Постанови про перегляд Кабінетом Міністрів України набору продуктів харчування, набору непродовольчих товарів та наборів послуг для основних соціальних і демографічних груп населення (щодо перегляду вмісту споживчого кошика) (р.№ 2438, н.д. Т.Кремінь та ін.) (Комітет головний)

Слухали: доповідь народного депутата України Денісової Л.Л.

Присутні: народні депутати України - члени Комітету: Каплін С.М., Драюк С.Є., Дроздик О.В., Веселова Н.В., Куніцин С.В., Королевська Н.Ю.

В обговоренні взяли участь: Веселова Н.В.

Вирішили: рекомендувати Верховній Раді України проект Постанови прийняти за основу та в цілому (рішення додається).

   Прийнято одноголосно.

 

 

Сьоме питання: проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо скасування податкової міліції (р.№ 2681, н.д. І.Насалик)

Слухали: доповідь народного депутата України Денісової Л.Л.

Присутні: народні депутати України - члени Комітету: Каплін С.М., Драюк С.Є., Дроздик О.В., Веселова Н.В., Куніцин С.В., Королевська Н.Ю.

В обговоренні взяли участь: Драюк С.Є.

Вирішили: рекомендувати Верховній Раді України законопроект повернути на доопрацювання (рішення додається).

   Прийнято одноголосно.

 

 

Восьме питання: проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ліквідації податкової міліції (р.№ 2681-1, н.д.А.Журжій)

Слухали: інформацію Голови Комітету Денісової Л.Л.

Присутні: народні депутати України - члени Комітету: Каплін С.М., Драюк С.Є., Дроздик О.В., Веселова Н.В., Куніцин С.В., Королевська Н.Ю.

В обговоренні взяли участь: Драюк С.Є.

Вирішили: рекомендувати Верховній Раді України законопроект повернути на доопрацювання (рішення додається).

   Прийнято одноголосно.

 

 

Дев’яте питання: проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за порушення встановлених законом гарантій працівникам, призваним на військову службу (р.№ 2035а, н.д. О.Дроздик та ін.) (доопрацьований) (Комітет головний)

Слухали: доповідь народного депутата України Дроздика О.В.

Присутні: народні депутати України - члени Комітету: Каплін С.М., Драюк С.Є., Дроздик О.В., Веселова Н.В., Куніцин С.В., Королевська Н.Ю.

В обговоренні взяли участь: Кузовой Ю.В., Королевська Н.Ю., Іванкевич В.В.

Вирішили: рекомендувати Верховній Раді України законопроект прийняти за основу та в цілому (рішення додається).

Голосували: «за» - 6, «утримався» - 1.

 

 

Одинадцяте питання: проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення соціальної справедливості в пенсійному забезпеченні незахищених верств населення (р.№ 2780, н.д. М.Кучер та ін.) (Комітет головний)

Слухали: інформацію голови підкомітету Драюка С.Є.

Присутні: народні депутати України - члени Комітету: Каплін С.М., Драюк С.Є., Дроздик О.В., Веселова Н.В., Королевська Н.Ю.

Відсутні: Куніцин С.В

Вирішили: внести пропозицію Голові Верховної Ради України про повернення законопроекту суб’єкту права законодавчої ініціативи без включення до порядку денного сесії та без розгляду на пленарному засіданні Верховної Ради України (рішення додається).

Голосували: «за» - 4, «проти» - 1, «утримався» - 1.

 

 

Дванадцяте питання: проект Закону про внесення змін до Розділу ІІІ Прикінцевих положень Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення" (щодо соціального захисту та пенсійного забезпечення працюючих журналістів) (р.№ 2761, н.д. О.Вілкул) (Комітет головний)

Слухали: інформацію голови підкомітету Драюка С.Є.

Присутні: народні депутати України - члени Комітету: Каплін С.М., Драюк С.Є., Дроздик О.В., Веселова Н.В., Королевська Н.Ю.

Відсутні: Куніцин С.В

В обговоренні взяли участь: Українець С.Я.

Вирішили: внести пропозицію Голові Верховної Ради України про повернення законопроекту суб’єкту права законодавчої ініціативи без включення до порядку денного сесії та без розгляду на пленарному засіданні Верховної Ради України (рішення додається).

Голосували: «за» - 5, «проти» - 1.

 

 

Тринадцяте питання: проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (щодо термінів сплати) (р.№ 2598, н.д. Т.Козак) (Комітет головний)

Слухали: інформацію голови підкомітету Драюка С.Є.

Присутні: народні депутати України - члени Комітету: Каплін С.М., Драюк С.Є., Дроздик О.В., Веселова Н.В., Королевська Н.Ю.

Відсутні: Куніцин С.В

Вирішили: рекомендувати Верховній Раді України законопроект за результатами розгляду в першому читанні відхилити (рішення додається).

Голосували: «за» - 5, «проти» - 1.

 

 

Чотирнадцяте питання: проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення своєчасної виплати заробітної плати (р.№ 2533, н.д. С.Березкін) (Комітет головний)

Слухали: доповідь народного депутата України Веселової Н.В.

Присутні: народні депутати України - члени Комітету: Каплін С.М., Драюк С.Є., Дроздик О.В., Веселова Н.В., Куніцин С.В., Королевська Н.Ю.

В обговоренні взяли участь: Кузовой Ю.В., Іванкевич В.В., Дроздик О.В., Українець С.Я.

Вирішили: рекомендувати Верховній Раді України законопроект повернути суб’єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання (рішення додається).

   Прийнято одноголосно.

 

 

П’ятнадцяте питання: проект Постанови про розмір прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати у 2015 році (р.№ 1304, н.д. В.Бандуров, І.Єремеєв та ін.) (доопрацьований) (Комітет головний)

Слухали: інформацію голови підкомітету  Веселової Н.В.

Присутні: народні депутати України - члени Комітету: Каплін С.М., Драюк С.Є., Дроздик О.В., Веселова Н.В., Куніцин С.В., Королевська Н.Ю.

Вирішили: рекомендувати Верховній Раді України проект Постанови повернути суб’єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання (рішення додається).

Голосували: «за» - 6, «проти» - 1.

 

 

Шістнадцяте питання: проект Закону про внесення зміни до статті 5 Закону України "Про індексацію грошових доходів населення" щодо проведення індексації (р.№ 2989, н.д. Н.Королевська, Ю.Солод) (Комітет головний)

Слухали: доповідь народного депутата України Королевської Н.Ю.

Присутні: народні депутати України - члени Комітету: Каплін С.М., Драюк С.Є., Дроздик О.В., Веселова Н.В., Куніцин С.В., Королевська Н.Ю.

В обговоренні взяли участь: Драюк О.В., Мущинін В.В., Каплін С.М., Українець С.Я., Денісова Л.Л.

За результатами обговорення вирішили створити робочу групу для напрацювання змін до законодавства щодо проведення індексації грошових доходів населення.

 

 

Сімнадцяте питання: проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування суми пенсій або довічного грошового утримання, отримуваних з Пенсійного фонду чи бюджету) (р.№ 2024, н.д. В.Гуляєв)

Слухали: інформацію Голови Комітету Денісової Л.Л.

Присутні: народні депутати України - члени Комітету: Драюк С.Є., Дроздик О.В., Королевська Н.Ю.

Відсутні: Каплін С.М., Куніцин С.В., Веселова Н.В.

Вирішили: рекомендувати Верховній Раді України законопроект прийняти за основу (рішення додається).

   Прийнято одноголосно.

 

 

Дев’ятнадцяте питання: План роботи Комітету на третю сесію Верховної Ради України восьмого скликання

Слухали: інформацію Голови Комітету Денісової Л.Л.

Присутні: народні депутати України - члени Комітету: Драюк С.Є., Дроздик О.В., Королевська Н.Ю.

Відсутні: Каплін С.М., Куніцин С.В., Веселова Н.В.

Під час обговорення народний депутат України Королевська Н.Ю. повідомила про відвідування санаторію «Сперанца» в смт. Сергіївка Одеської області, незадовільний стан соціального захисту та умови проживання внутрішньо переміщених осіб у ньому, та необхідність звернення уваги Комітету на питання щодо забезпечення соціальних гарантій осіб, які проживають у даному санаторії.

Також, народний депутат України Королевська Н.Ю. запропонувала у Плані роботи передбачити розгляд питань щодо роботи нової системи призначення субсидій; дотримання трудових гарантій учасників антитерористичної операції та їх соціальний захист;  роль соціального діалогу у захисті соціально-економічних та трудових прав громадян.

За результатами обговорення члени Комітету вирішили звернутись до Голови Одеської обласної державної адміністрації Саакашвілі М.Н. з проханням розглянути можливість створення в Одеській області додаткової установи (геріатричного пансіонату або спеціалізованого центру) для розміщення одиноких, літніх осіб та інвалідів з числа внутрішньо переміщених осіб,  та запросити інформацію щодо кількості переселенців, які проживають на території Одеської області, стану забезпечення їх житлом, умови проживання, зайнятості цих осіб, здійснення пенсійних виплат та державної грошової допомоги для проживання.

Вирішили: з урахуванням пропозицій, внесених народним депутатом України Королевською Н.Ю. затвердити план роботи Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення на 3 сесію Верховної Ради України восьмого скликання (рішення додається).

   Прийнято одноголосно.

 

 

Двадцять друге питання: проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання батькам-вихователям додаткових соціальних гарантій (р.№ 2975, поданий Кабінетом Міністрів України) (Комітет головний)

Слухали: інформацію Голови Комітету Денісової Л.Л.

Присутні: народні депутати України - члени Комітету: Драюк С.Є., Дроздик О.В., Королевська Н.Ю.

Відсутні: Каплін С.М., Куніцин С.В., Веселова Н.В.

Вирішили: рекомендувати Верховній Раді України законопроект прийняти за основу (рішення додається).

   Прийнято одноголосно.

 

 

Вісімнадцяте питання: Звіт про підсумки роботи Комітету за період роботи другої сесії Верховної Ради України восьмого скликання

Слухали: інформацію Голови Комітету Денісової Л.Л.

Присутні: народні депутати України - члени Комітету: Драюк С.Є., Дроздик О.В., Королевська Н.Ю.

Відсутні: Каплін С.М., Куніцин С.В., Веселова Н.В.

Вирішили: затвердити письмовий звіт Комітету про підсумки роботи за період роботи другої сесії Верховної Ради України восьмого скликання (рішення додається).

   Прийнято одноголосно.

 

 

Двадцяте питання: пропозиції Комітету до проекту порядку денного третьої сесії Верховної Ради України восьмого скликання

Слухали: інформацію Голови Комітету Денісової Л.Л.

Присутні: народні депутати України - члени Комітету: Драюк С.Є., Дроздик О.В., Королевська Н.Ю.

Відсутні: Каплін С.М., Куніцин С.В., Веселова Н.В.

Вирішили: доручити Голові Комітету Денісовій Л.Л. внести в установленому порядку на розгляд Верховної Ради України пропозиції до порядку денного 3 сесії Верховної Ради України восьмого скликання (рішення додається).

   Прийнято одноголосно.

 

 

Двадцять перше питання: про розгляд кандидатури Рябцевої Н.В. на посаду головного консультанта секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення

Слухали: інформацію завідувача секретаріатом Комітету Левшун Л.В.

Присутні: народні депутати України - члени Комітету: Драюк С.Є., Дроздик О.В., Королевська Н.Ю.

Відсутні: Каплін С.М., Куніцин С.В., Веселова Н.В.

Вирішили: доручити Голові Комітету Денісовій Л.Л. звернутись до керівника Апарату Верховної Ради України Зайчука В.О. про призначення на вакантну посаду головного консультанта секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Рябцеву Наталю Володимирівну (рішення додається).

   Прийнято одноголосно.

 

 

Додатково розглянуто питання про розгляд кандидатури Кучер Ю.П. на посаду головного консультанта секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення

Слухали: інформацію завідувача секретаріатом Комітету Левшун Л.В.

Присутні: народні депутати України - члени Комітету: Драюк С.Є., Дроздик О.В., Королевська Н.Ю.

Відсутні: Каплін С.М., Куніцин С.В., Веселова Н.В.

Вирішили: доручити Голові Комітету Денісовій Л.Л. звернутися до керівника Апарату Верховної Ради України Зайчука В.О. про призначення Кучер Юлії Павлівни за результатами успішного проходження стажування на посаду головного консультанта секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення (рішення додається).

   Прийнято одноголосно

 

 

 

 

 

Інші питання порядку денного не розглядались у зв’язку з відсутністю суб’єктів права законодавчої ініціативи.

 

 

 

 

 

Голова Комітету                                                          Л.Л.Денісова

 

 

Секретар Комітету                                                       Н.В.Веселова