20 жовтня 15:52
Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення планує провести «круглий стіл» на тему: «Соціальний діалог як інструмент взаємодії громадського суспільства і держави». докладніше
19 жовтня 18:40
Людмила Денісова провела особистий прийом громадян докладніше
18 жовтня 18:45
Народні депутати – члени Комітету підтримали законопроект про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо порядку відшкодування шкоди, заподіяної працівником докладніше
18 жовтня 18:41
Комітет за результатами робочої поїздки в м.Бахмут Донецької області, 9-10 жовтня 2017 року схвалив рекомендації щодо реалізації права внутрішньо переміщених осіб та осіб, які проживають на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей, на пенсійне забезпечення докладніше
18 жовтня 17:06
Комітет підтримав законодавчу ініціативу, спрямовану на посилення соціального захисту вагітних жінок докладніше
11 жовтня 09:45
Уряд має змінити постанови, що дискримінують переселенців-пенсіонерів, - Людмила Денісова докладніше
10 жовтня 09:00
Реінтеграція Донбасу має початися з пенсій, - Людмила Денісова докладніше
09 жовтня 11:50
Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» докладніше
11 липня 2017, 17:54

Представники секретаріату Комітету взяли участь у круглому столі на тему: «Актуальні питання політики зайнятості людей з інвалідністю»

 


 

Представники секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення взяли участь у круглому столі на тему: «Актуальні питання політики зайнятості людей з інвалідністю», який відбувся 11 липня 2017 року.

         Організаторами заходу виступали Міністерство соціальної політики України та Програма розвитку ООН в Україні.

         У заході взяли участь представники Міністерства соціальної політики України, Програми розвитку ООН в Україні, Державної служби зайнятості, Уповноваженого Президента України з прав людей з інвалідністю, сторони роботодавців та профспілок та інші.

         В ході заходу було зазначено, що тема круглого столу є достатньо актуальною, оскільки суспільство потребує визначення нових підходів та можливостей, які дозволять особам з інвалідністю пройти професійну реабілітацію та знайти роботу.

         Учасники відмітили, що в сучасних умовах особливої уваги потребує вирішення питання реабілітації та працевлаштування воїнів – учасників антитерористичної операції.

         Також було наголошено на необхідності зміни системи фінансування реабілітаційних установ та розвитку програми фінансової підтримки громадських організацій.

         Загалом, учасники круглого столу наголосили на необхідності ефективного використання коштів та удосконалення законодавства України щодо підтримки людей з інвалідністю.