Повідомлення

Перейти до розділу
03 серпня 10:37
Пресконференція Голови Комітету Верховної ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галини Третьякової докладніше
09 липня 09:12
Онлайн трансляція засідання Комітету 09 липня 2020 року об 11:30 год. докладніше
02 липня 16:22
06 липня 2020 року відбудеться круглий стіл на тему: «Захист прав людей похилого віку» у режимі відеоконференції докладніше
30 липня 11:58
Забезпечення кожного українця на рівні реального прожиткового мінімуму – один з ключових результатів розбудови заможної України докладніше
28 липня 09:34
За 10 років існування другого рівня пенсійної реформи пенсія могла б бути більшою в середньому на 17% докладніше
17 липня 13:07
Комітет соціальної політики та захисту прав ветеранів увійшов до трійки лідерів за кількістю опрацьованих законопроектів та за кількістю звернень громадян докладніше
16 липня 15:04
Комітет провів чергове засідання в стінах Парламенту докладніше
15 липня 14:03
Комітет та Міністерство у справах ветеранів напрацювали питання співпраці найближчого часу докладніше
13 липня 17:31
Держава вдосконалює умови реалізації законодавства про зайнятість населення в умовах карантину докладніше
10 липня 10:54
Комітет Верховної Ради України провів планове засідання докладніше
09 липня 16:51
Україна звітує про черговий етап переговорів тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на сході країни докладніше
16 липня 2020, 15:04

Комітет провів чергове засідання в стінах Парламенту

15 липня 2020 року Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів провів чергове засідання. У зв’язку з проведенням останнього пленарного тижня третьої сесії Верховної Ради України та обов’язком народних депутатів України-членів Комітету забезпечувати свою присутність та участь у роботі Парламенту, засідання Комітету відбулося у перерві пленарного засідання Верховної Ради.   

За підсумками засідання було затверджено звіт Комітету про підсумки роботи за період роботи третьої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання (лютий - липень 2020 року), а також план роботи Комітету на період четвертої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання. Крім того, члени Комітету затвердили пропозиції до проекту порядку денного четвертої сесії Парламенту.

Зокрема, відповідно до звіту протягом звітного періоду було проведено 18 засідань Комітету, 1 спільне засідання із Комітетом з питань освіти, науки та інновацій, 2 слухання у Комітеті та 6 засідань «круглих столів».

На цих засіданнях Комітет розглянув 202 питання. Зокрема, розглянуто та прийнято рішення по 168 законопроектах. 108 з цих законодавчих ініціатив Комітет опрацьовував як головний. Для розгляду Верховною Радою України Комітет підготував та направив 44 законопроекти.

Для опрацювання законопроектів до другого читання створювались робочі групи, до складу яких входили не тільки народні депутати України, а й представники державних органів, об’єднань профспілок і організацій роботодавців, громадських об’єднань, фахівці науково-дослідних інститутів, експерти.

 «В ході здійснення законопроектної функції Комітет завжди залучав до широкого обговорення питань законотворення державні органи, наукові установи та громадські об’єднання, об’єднання організацій роботодавців та профспілок, - зазначила Голова Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова. – Будуючи свою роботу в першу чергу на принципах верховенства права, законності та гласності, робота Комітету проводиться максимально відкрито. Віднедавна ми майже щоденно звітуємо громадянам України про свою роботу, проводимо засідання Комітету у режимі он-лайн та за участі широкого кола зацікавлених осіб та громадськості. Так буде і надалі». 

Вагоме місце у роботі Комітету за період третьої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання займав розгляд і аналіз звернень громадян, громадських та профспілкових організацій, опрацювання запитів на інформацію.

Так, за звітний період у Комітеті опрацьовано 6524 звернення, у тому числі 818 звернень громадян, 48 звернень народних депутатів України, 14 запитів народних депутатів України.