19 квітня 2018, 15:14

Комітет розглянув законопроекти про внесення змін до Закону України «Про зайнятість населення» щодо застосування праці іноземців та осіб без громадянства в Україні (реєстр. № 7529) та альтернативний до нього про внесення змін до Закону України «Про зайнятість населення» щодо застосування праці іноземців та осіб без громадянства в Україні (реєстр. № 7529-1)

Вчора, на своєму засіданні 18 квітня 2018 року Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення розглянув законопроекти про внесення змін до Закону України «Про зайнятість населення» щодо застосування праці іноземців та осіб без громадянства в Україні (реєстр. № 7529), поданий народним депутатом України Дроздиком О.В., та альтернативний до нього про внесення змін до Закону України «Про зайнятість населення» щодо застосування праці іноземців та осіб без громадянства в Україні (реєстр. № 7529-1), поданий народними депутатами України Кіралем С.І. та іншими.

Члени Комітету зазначили, що метою законопроектів є вироблення єдиних підходів для практичного застосування норм Закону України «Про зайнятість населення», удосконалення діючого механізму видачі, продовження дії, скасування дозволів на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, визначення порядку та строків оскарження рішень регіональних центрів зайнятості, положень щодо визначення розміру заробітної плати іноземних працівників, переліку документів, що подаються для отримання дозволу на застосування праці відряджених іноземних працівників тощо.

Отже, за результатами розгляду вказаних законопроектів Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти законопроект народного депутата України Дроздика О.В. про внесення змін до Закону України «Про зайнятість населення» щодо застосування праці іноземців та осіб без громадянства в Україні (реєстр. № 7529) у першому читанні за основу з урахуванням окремих положень альтернативного законопроекту народного депутата України Кіраля С.І. та інших, виклавши їх у проекті постанови Верховної Ради України про прийняття законопроекту за основу.