Фотоальбоми - Нові надходження http://komspip.rada.gov.ua Верховна Рада України Робоча поїздка Голови Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Людмили Денісової до м. Полтави 22.02.2018 р. http://komspip.rada.gov.ua/gallery/73733.html Fri, 23 Feb 2018 12:58:57 GMT Верховна Рада підтримала родичів загиблих під час Революції Гідності, - Людмила Денісова http://komspip.rada.gov.ua/gallery/73724.html Thu, 08 Feb 2018 14:14:29 GMT Засідання круглого столу щодо проблемних аспектів забезпечення виконання Україною норм міжнародного гуманітарного права http://komspip.rada.gov.ua/gallery/73683.html Tue, 05 Dec 2017 17:37:58 GMT Засідання Комітету 15.11.2017 http://komspip.rada.gov.ua/gallery/73667.html Thu, 16 Nov 2017 09:56:00 GMT Зустріч із ВО міністра охорони здоров’я Уляною Супрун щодо запровадження державного солідарного медичного страхування. http://komspip.rada.gov.ua/gallery/73528.html Wed, 19 Apr 2017 10:15:07 GMT Засідання Комітету 22.02.2017 http://komspip.rada.gov.ua/gallery/73481.html Thu, 23 Feb 2017 09:23:39 GMT Засідання Комітету 18.01.2017 http://komspip.rada.gov.ua/gallery/73450.html Fri, 20 Jan 2017 11:26:58 GMT Засідання Комітету 20.12.2016 http://komspip.rada.gov.ua/gallery/73438.html Wed, 21 Dec 2016 15:30:00 GMT Засідання Комітету 07.12.2016 http://komspip.rada.gov.ua/gallery/73426.html Thu, 08 Dec 2016 16:32:12 GMT Зустріч у Комітеті з представниками делегації держави Ізраїль http://komspip.rada.gov.ua/gallery/73382.html Wed, 16 Nov 2016 11:37:25 GMT Особистий прийом громадян 07.11.2016 http://komspip.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73370.html Mon, 07 Nov 2016 17:41:20 GMT Засідання Комітету 02.11.2016 http://komspip.rada.gov.ua/gallery/73366.html Thu, 03 Nov 2016 18:00:00 GMT Комітетські слухання, круглі столи http://komspip.rada.gov.ua/gallery/kom_work/73365.html Mon, 17 Oct 2016 15:01:45 GMT