Повідомлення

Перейти до розділу
18 листопада 14:02
Календар заходів у Комітеті (інформація може змінюватися) докладніше
18 листопада 13:59
Онлайн трансляція слухань у Комітеті на тему: "Про стан виконання рішень міжнародних судів та судів України з питань соціальних виплат громадянам України" докладніше
16 листопада 12:34
Онлайн трансляція засідання Комітету 16 листопада 2020 року о 13:00 год. докладніше
06 листопада 10:35
Модернізація законодавчих актів у сфері трудових відносин та зайнятості у 2020 році триває докладніше
05 листопада 16:47
Трудове законодавство потребує суттєвої актуалізації докладніше
05 листопада 15:32
Держава захищає дітей військовослужбовців, які загинули під час захисту України докладніше
03 листопада 16:47
Дистанційна та надомна робота - реальність українського ринку праці докладніше
03 листопада 12:04
Комітет заслухає звіт Уряду щодо виконання Стратегії подолання бідності в Україні докладніше
22 жовтня 16:05
Комітет пропонує розглянути напрацьовані законодавчі ініціативи щодо легалізації добровольчих формувань
докладніше
15 жовтня 16:42
В Комітеті розглянули питання надання психологічної допомоги участникам бойових дій в контексті розвитку системи охорони психічного здоров’я України докладніше
13 жовтня 18:38
Комітет здійснив контрольну функцію в ході розгляду питань щодо формування реального прожиткового мінімуму в Україні та запровадження Електронного реєстру листків непрацездатності докладніше
05 листопада 2020, 15:32

Держава захищає дітей військовослужбовців, які загинули під час захисту України

 

05 листопада 2020 року Верховна Рада України прийняла за основу та в цілому проект Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення безкоштовним харчуванням дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти), помер під час захисту незалежності та суверенітету України за реєстр. № 4130.

Таким чином парламент запровадив норму, згідно з якою органи державної влади та органи місцевого самоврядування, у підпорядкуванні яких перебувають державні і комунальні заклади освіти, повинні забезпечувати безоплатним харчуванням дітей, один з батьків яких помер, захищаючи державу. 

Таке безоплатне харчування надаватиметься у дошкільних навчальних закладах, закладах загальної середньої освіти та професійних (професійно-технічних) закладах освіти по всій території України.

Нагадаємо, що парламентський Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів за підсумками свого засідання 28 вересня 2020 року рекомендував Верховній Раді України в першому читанні прийняти за основу і в цілому проект Закону № 4130.

"Україна вже сьомий рік відстоює свій суверенітет та територіальну цілісність зі зброєю в руках. Ми чуємо сумну статистику, яка повідомляє про загибель військовослужбовців. Таку втрату неможливо повернути. Але за кожним загиблим залишається сім'я, і перш за все, діти, про яких держава має подбати", - заявила Голова Комітету Галина Третьякова.