Народні депутати – члени Комітету підтримали законодавчу ініціативу щодо встановлення додаткового святкового дня – Різдва Христового 25 грудня за Григоріанським календарем

21 грудня 2016, 12:14

 

20 грудня 2016 року на засіданні Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення народні депутати – члени Комітету підтримали та рекомендували парламенту прийняти за основу та в цілому проект Закону України про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо святкових і неробочих днів (реєстр. № 5496), поданий народним депутатом України Унгуряном П.Я. та іншими народними депутатами України.

Законопроектом вносяться зміни до статті 73 Кодексу законів про працю України, якими пропонується встановити додатковий святковий день та день відпочинку – 25 грудня, Різдво Христове. Отже, Різдво Христове відзначатиметься 25 грудня та 7 січня.

Комітет звернув увагу, що є країни, які вже мають два вихідних дні для святкування Різдва Христового в грудні за Григоріанським календарем та у січні за Юліанським календарем, зокрема це: Білорусія — 25 грудня та 7 січня; Молдова — 25 грудня та 7 січня; Ліван — 6 січня та 25 грудня; Албанія — 25 грудня та 7 січня.

Члени Комітету зазначили, що така ініціатива сприятиме об’єднанню та кращому порозумінню між християнськими релігійними громадами.