Порядок денний засідання Комітету 15 квітня 2020 року

10 квітня 2020, 10:07

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів

( у режимі відеоконференції об 11 год. 00 хв.)

 

15 квітня 2020 року

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Підготовка до другого читання:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення вимог законів України, спрямованих на створення безперешкодного доступу для осіб з інвалідністю до будівель і споруд (р. № 0961, друге читання)

Попередній розгляд законопроектів:

Щодо доцільності включення до порядку денного сесії проекту Закону про внесення змін до Розділу XV "Прикінцеві положення" Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо забезпечення відновлення права жінок на заслужену пенсію (р. № 3069, н.д. Батенко Т. та інші)

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 165 Податкового кодексу України щодо звільнення молоді від сплати податку на доходи фізичних осіб (р. № 2591, н.д. Рабінович В.)

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо захисту прав платників податків та заходів з дотримання принципу справедливості оподаткування) (р. № 2629, н.д. Тарута С., Ніколаєнко А.)

Проекти законів:

§про внесення змін до статті 167 Податкового кодексу України (щодо запровадження справедливої прогресивної шкали податку на доходи фізичних осіб) (р. № 2758, н.д. Дубінський О.)

§про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо запровадження справедливого прогресивного оподаткування доходів фізичних осіб) (р. № 2758-1, н.д. Діденко Ю. )

Проект Закону про внесення змін до статті 61 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" (щодо рівності прав отримання недоотриманої пенсії) (р. № 2824, н.д. Вельможний С., Бабенко М. та інші )

Про схвалення рекомендацій учасників слухань у Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів на тему: «Сучасний стан українських профспілок. Потреба у перезавантаженні соціального/публічного діалогу», що відбулись 19 лютого 2020 року

Інформація секретаря Комітету Бабенка М.В. про результати роботи робочої підгрупу з розробки доопрацьованого законопроекту на загальній структурі та положеннях проекту Закону України про працю (реєстр. № 2708)