Комітет запрошує доєднатися до опитування щодо ефективності законодавства, яке регулює дистанційну роботу в Україні

Комітет
22 грудня 2022, 16:03

 

Комітет Верховної Ради України з питань cоціальної політики та захисту прав ветеранів розпочав роботу з аналізу ефективності Закону України від 04.02.2021 № 1213-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення правового регулювання дистанційної, надомної роботи та роботи із застосуванням гнучкого режиму робочого часу».

Метою даного аналізу є дослідження ефективності правового регулювання організації дистанційної та надомної роботи, гнучких режимів робочого часу та забезпечення неухильного дотримання трудових прав працівників.

Долучайтеся до цієї ініціативи!

Відповідаючи на запитання, Ви отримуєте можливість поділитися своїм досвідом, висловити свою думку та допомогти Комітету з’ясувати, який вплив мають передбачені Законом заходи на покращення стану правового регулювання правових відносин у сфері дистанційної та надомної роботи, гнучких режимів робочого часу.

Взяти участь в опитуванні та сприяти долученню до опитування осіб та організацій Ви можете за посиланням: https://forms.gle/r8qrqGeUTJJD8t7FA або використовуючи QR-код:


Прохання пройти опитування до 20 січня 2023 року!