17 квітня о 14:00 відбудеться засідання «круглого столу» на тему: «Зайнятість ветеранів України: поточний стан, проблемні питання та шляхи їх вирішення»

29 березня 2024, 15:18

 

Відповідно до статті 42 Закону України «Про комітети Верховної Ради України» Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів планує 17 квітня 2024 року о 14 год. 00 хв. провести в режимі відеоконференції на платформі ZOOM засідання «круглого столу» на тему: «Зайнятість ветеранів України: поточний стан, проблемні питання та шляхи їх вирішення».

Захід відбудеться під головуванням члена Комітету Тарасенка Т.П.

У цьому заході візьмуть участь народні депутати України, представники центральних органів виконавчої влади, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Пенсійного фонду України, соціальних партнерів, громадських організацій, засобів масової інформації.

Запрошуємо долучитися до заходу представників громадських організацій, засобів масової інформації та наукових установ. Для реєстрації необхідно до 10 квітня 2024 року надіслати на електронну пошту loboda@rada.gov.ua  посаду, ПІБ, телефон та адресу електронної пошти. У разі бажання виступити-потрібно надати тему виступу.