Комітет провів чергове засідання в режимі відеоконференції

30 травня 2024, 10:26

28 травня 2024 року Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів провів чергове засідання у режимі відеоконференції.

При обговоренні положень проекту Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо уточнення норм, що регулюють питання надання соціальних гарантій особам, яких визнано ветеранами війни та членами сімей загиблих Захисників і Захисниць України (реєстр. № 11116) Комітет прийняв рішення переглянути попередній висновок Комітету і рекомендувати Верховній Раді України включити зазначений законопроект до порядку денного, прийняти його за основу та відповідно до частини першої статті 116 Регламенту Верховної Ради України врахувати пропозиції народних депутатів – членів Комітету.

Крім того, народні депутати України – члени Комітету прийняли рішення рекомендувати Верховній Раді України проекту Закону про внесення зміни до розділу XV "Прикінцеві положення" Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" щодо звернення за призначенням (перерахунком) та виплатою пенсії осіб, призваних (прийнятих) на військову службу (реєстр. № 10422) зняти з розгляду як такий, що втратив актуальність у зв’язку з прийняттям Закону України № 3621-ІХ від 21.03.2024 «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прав військовослужбовців та поліцейських на соціальний захист».

Наостанок, народні депутати України – члени Комітету схвалили рішення про стан виконання рекомендацій учасників слухань у Комітеті на тему: «Інструменти суспільної підтримки ветеранів - учасників бойових дій у післявоєнний період», затверджених рішенням Комітету від 5 квітня 2023 року.